Dekoracyjne lustro wiszące Biała Podlaska

241.00  Cena brutto

Lustro wiszące Biała Podlaska ma niezwykle ciekawy kształt. Zdecydowanie jest to model dekoracyjny, który można umieścić w łazience lub przedpokoju.

Opis

Niebanalne, ozdobne lustro wiszące

Model Biała Podlaska to lustro wiszące, które pasuje do dobrze przemyślanych oraz nietypowych aranżacji, gdyż samo ma bardzo oryginalny kształt. Wykończone zostało techniką fazowania i posiada 20 mm pas po obwodzie.

Do łazienki lub przedpokoju

Gdzie można zawiesić takie lustro dekoracyjne? Wiele zależy od pomysłu na dane pomieszczenie. Lustra Biała Podlaska nadają się przede wszystkim do łazienki i do przedpokoju, ale nie oznacza to, że nie sprawdzą się gdzie indziej. Natomiast jako propozycja do pierwszego z tych pomieszczeń są idealne nad umywalkę (wymiary 56×65 cm). Z kolei jako lustra do przedpokoju można umieścić je na przykład nad szafką lub w miejscu, gdzie żadne inne przedmioty i dodatki nie będą odwracały od niego uwagi.

Montaż

Niewątpliwą zaletą tych luster jest łatwy montaż, który możliwy jest dzięki wieszakom przyklejonym do ich tylnej części.

Atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie

Każde lustro wiszące Biała Podlaska jest trwałe, solidne, estetyczne, nietypowe, tanie – ma więc same zalety. Oczywiście ostatecznie wybór konkretnego modelu uzależniony jest od gustu osoby, która poszukuje propozycji odpowiedniej do swojej wymarzonej aranżacji.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.