Duże lustro Tczew

221.00 412.00  Cena brutto

Duże lustro Tczew, o owalnym kształcie może pełnić rolę lustra do łazienki, gdzie będzie stanowić jej prawdziwą i oryginalną ozdobę. Nadaje się także doskonale jako lustro do przedpokoju.

Wyczyść

Opis

Duże lustro do przedpokoju lub łazienki

 Prezentowany model to duże lustro, bo jego wymiary mogą wynosić 75×115 cm lub 42×115 cm. W związku z tym można zobaczyć w nim odbicie prawie całej swoje sylwetki, co bywa przydatne zarówno w przedpokoju, jak i w łazience. Duże lustra powodują, że pomieszczenia w których się znajdują wydają się być bardziej przestrzenne, to ich duża zaleta.

Uniwersalne lustro owalne

Owalne lustro Tczew sprawdzi się różnych pomieszczeniach, ale także wnętrzach i aranżacjach. Oceniając stylizację nowoczesną oraz klasyczną z wykorzystaniem lustra Tczew ciężko powiedzieć, w której z nich lepiej wypada. Zwykle w takim przypadku decydujące jest to jaki styl komuś odpowiada.

 Sposób wykończenia i montażu

Jeśli chodzi o wykończenie, lustro Tczew posiada 20 mm fazę po obwodzie. Może być zawieszone w pionie lub w poziomie – za pomocą przyklejonych do jego tylnej części wieszaków do montażu. Bez wątpienia charakteryzuje je wysoka jakość, solidny sposób wykonania, trwałość, perfekcyjne wykończenie oraz atrakcyjna cena. To niezwykle istotne, kiedy kupuje się duże lustro.

Dodatkowe informacje

Szerokość

,

Wysokość

Dodatkowe wyposażenie

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.