Lustra Kielce – lustro z półką do łazienki

87.00 121.00  Cena brutto

Lustra Kielce pasują przede wszystkim do łazienek wykończonych i urządzonych w minimalistycznym stylu. Warto dobrać do nich również dość nowoczesne kinkiety łazienkowe.

Wyczyść

Opis

Lustra Kielce – lustro z półką

Prezentowany model jest szlifowany po obwodzie, ale na szczególną uwagę zasługuje rozwiązanie w postaci szklanej, mocowanej do lustra Kielce półki. Jest bardzo wygodna, bo dzięki niej wiadomo co zrobić ze szczoteczką i pastą do zębów. Nie trzeba stosować innych pomysłów oraz zastanawiać się czy lepsze będą półki łazienkowe wiszące czy może stojące.

Elegancki minimalizm

Wygląd lustra Kielce powinien przypaść do gustu wszystkim zwolennikom stylowego minimalizmu. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie niezwykle prostego, ale szybko można się przekonać, że jednocześnie jest naprawdę eleganckie i może stanowić bardzo estetyczny element prawie każdej łazienki.

Różne wymiary

Istnieje możliwość zakupienia lustra o wymiarach 50×40 cm lub nieco większego, czyli 55×50 cm.

Komfortowe i przyjemne użytkowanie

Lustra łazienkowe wybierane są zwykle z myślą o tym, żeby pomagały przy wykonywaniu codziennych czynności, takich jak mycie twarzy i zębów, robienie makijażu albo golenie się. Jednak ważne jest również to, aby przyjemność sprawiało nie tylko patrzenie w nie lecz również na nie. Ponadto zawsze warto upewnić się czy są solidne i trwałe.

Inne opcje

Warto zobaczyć też propozycje Kielce 2, Kielce 3, Kielce 4 i Kielce 5.

Dodatkowe informacje

Szerokość

,

Wysokość

,

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Dodatkowe wyposażenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.