Lustra łazienkowe z oświetleniem i półką Gdańsk 2

237.00  Cena brutto

Wydaje się, że lustra łazienkowe z oświetleniem i półką powinny być drogie. Jednak cena propozycji Gdańsk 2 wcale nie jest wysoka, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jej jakość, wygląd oraz wszystkie praktyczne zalety.

Opis

Lustra łazienkowe z oświetleniem i półką

Lustra łazienkowe z oświetleniem i półką Gdańsk 2 są nowoczesne, atrakcyjne oraz funkcjonalne. Mają prostokątny kształt (50×65 cm), oryginalny design, podświetlany świetlówką matowany pas oraz półkę.

Oświetlenie

Jeśli chodzi o opisane oświetlenie lustra łazienkowego jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie poranne czynności stają znacznie łatwiejsze. Pozycja Gdańsk 2 zaopatrzona jest w świetlówki typu T5 (moc 8W, zasilanie 230V/50Hz), dlatego nie wymaga instalowania dodatkowej lampy czy kinkietu. Łatwiej więc zachować modny obecnie minimalizm w łazience.

Praktyczna półka

Lustro z półką pozwala na dogodne zagospodarowanie miejsca w łazience. To niewątpliwy plus tego rodzaju modeli. Zwykle na półce ustawia się kubki oraz szczoteczki i pastę do zębów. W związku z tym regał czy komoda łazienkowa mogą być przeznaczone do innych celów lub ewentualnie można się nawet zastanowić czy są niezbędne.

Solidne i trwałe lustra

Lustra łazienkowe z oświetleniem i półką Gdańsk 2 zrobione są z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia je solidny sposób wykonania oraz duża trwałość.

Opcja bez półki

Dostępny jest też wariant bez półki – lustro Gdańsk.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Dodatkowe wyposażenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.