Lustra Radom z oświetleniem i półką

281.00  Cena brutto

Półokrągłe lustra Radom, które mają również zaokrąglone dolne rogi, to bez wątpienia dobry wybór. Charakteryzują się estetycznym wyglądem, ale jednocześnie są bardzo funkcjonalne, gdyż zostały wyposażone w półkę oraz dwa kinkiety.

Opis

Lustra Radom z oświetleniem

Klasyczne lustra Radom, posiadają już oświetlenie, w związku z tym dodatkowy kinkiet do łazienki nie będzie już potrzebny. Zakup lustra z kinkietami daje możliwość zapewnienia sobie bardzo dobrych warunków do wykonywania precyzyjnego makijażu czy dokładnego golenia zarostu.

Półka pod lustro

Drugim atutem jest funkcjonalna półka. Nie trzeba się już będzie zastanawiać jakie wybrać półki do łazienki, bo lustra Radom rozwiązują sprawę dotycząca miejsca dla kubków, szczoteczek i pasty do zębów.

Klasyczny wygląd

Półokrągłe kształty pasują do stylowych łazienek, w których zastosowano raczej klasyczne niż nowoczesne rozwiązania. Elegancki charakter podkreślają dodatkowo kinkiety (żarówki E14, każda o maksymalnej mocy 28W, zasilanie 230V/50Hz). Lustro oferowane jest w wymiarach 70×73 cm. Wyróżnia się ono wysoką jakością i dużą trwałością.

Inne możliwości

Sprawdź jeszcze drugą wersję tego lustra. Kliknij tutaj.

 

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Dodatkowe wyposażenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.