Lustra ścienne Głogów

252.00 327.00  Cena brutto

Lustra ścienne Głogów to atrakcyjna propozycja do współczesnych wnętrz. Każdy może sam zdecydować do którego pomieszczenia trafi wybrany egzemplarz.

Wyczyść

Opis

Lustra ścienne do różnych pomieszczeń

Dzięki swojemu oryginalnemu designowi lustra ścienne Głogów mogą ozdobić zarówno salon, jak i przedpokój czy łazienkę. Chociaż zwykle od razu można odróżnić lustra pokojowe od łazienkowych, to w tym przypadku rzeczywiście istnieje kilka opcji. W grę wchodzą właściwie wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu, jeśli tylko odpowiednio zaplanuje się ich wystrój.

Różne opcje dotyczące wyglądu

Jest to kompozycja na którą składa się szklany podkład w czarnym kolorze oraz lustro naklejane na niego. Podkład może być również wykonany z czerwonego lub białego szkła, co daje jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o wykorzystanie tego lustra w różnych aranżacjach.

Lustra Głogów – lustra w dobrym stylu

Lustra ścienne Głogów są jednocześnie stylowe oraz nowoczesne. Z pewnej odległości wyglądają jak lustra w ramach, ale kiedy podejdzie się bliżej od razu można zauważyć z jak ciekawym pomysłem ma się do czynienia. Są trwałe, solidne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Wymiary i montaż

Prezentowane lustra Głogów dostępne są w wymiarach 55×79 cm, natomiast propozycję z białym podkładem można kupić również w rozmiarze 60×120 cm. Wszystkie posiadają wieszaki do montażu i można je wieszać w pionie lub w poziomie.

Dodatkowe informacje

Szerokość

,

Wysokość

,

Krawędzie i dekoracje

,

Kształt

Dodatkowe wyposażenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.