Lustra Warszawa 1 z oświetleniem

487.00  Cena brutto

Nowoczesne lustra, które cieszą się obecnie dużą popularnością powinny wyróżniać się dobrą jakością oraz zastosowaniem takich na przykład rozwiązań, jak świetlówki. Polecamy lustra Warszawa z oświetleniem.

Opis

Niezwykle popularne lustra Warszawa z oświetleniem

Przedstawiamy Państwu jeden z najpopularniejszych modeli w naszym sklepie – lustra Warszawa 1 z oświetleniem.  Po obu ich bokach znajdują się matowe pasy, które świecą się chłodnym światłem. Oświetlenie dają dwie świetlówki T5, każda o mocy 14W (zasilanie 230V, 50Hz).

Światło boczne – funkcjonalność

Wiele osób decyduje się na lustro z oświetleniem, bo wygląda ono efektownie, dobrze sprawdza się we wnętrzach urządzanych w prostym i surowym stylu. Dodatkowo jest przydatne na co dzień, ponieważ oświetlenie po obu stronach twarzy eliminuje cień. Prezentowana pozycja charakteryzuje się doskonałą jakością i dużą trwałością.

Szczelność

Bardzo istotny jest fakt, iż lustra Warszawa posiadają aluminiową obudowę Alucover DV i w związku z tym obwody elektryczne są chronione przed ewentualnym kontaktem z wodą. Lustra łazienkowe z oświetleniem muszą być całkowicie szczelne. Stopień ochrony zapewnionej przez obudowę, to w przypadku luster Warszawa 1 IP 54, czyli można tu liczyć na wysoką ochronę przed kurzem i polaniem wodą.

Wymiar

Lustro jest dostępne w jednym wymiarze – 73×63 cm.

Podobne opcje

Dostępne jest również lustro Warszawa 2.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.