Lustro Led 3D w wersji okrągłej

597.00  Cena brutto

Warto zwrócić uwagę na to, że okrągłe lustro led 3D to również źródło codziennej przyjemności, jaką można czerpać patrząc w nie i widząc ciekawy efekt, niemal wciągający do jego wnętrza.

Opis

Lustro LED 3D

Lustra dekoracyjne bez wątpienia wpływają na wygląd pomieszczenia, w którym się znajdują. Chętnie korzystają z tego osoby lubiące urządzać swój dom czy mieszkanie tak, aby żaden przedmiot nie był przypadkowy. Być może części z nich przypadną do gustu okrągłe lustra LED 3D.

Iluzja głębi

Zastosowano w nich odpowiednie podświetlenie diodami LED i dzięki temu są to nie tylko lustra na ścianę, ale również niebanalne przedmioty tworzące iluzję trójwymiarowości, tak jakby pomiędzy odbitym obrazem a osobą, która patrzy na niego nie było płaskiej powierzchni. W związku z tym lustro 3D LED pozwala w pewnym sensie bawić się przestrzenią.

Lustro okrągłe

Dodatkowym atutem jest tutaj oryginalny kształt (wymiary 61,6×61,6 cm). Lustra 3D okrągłe są więc podwójnie efektowne, bo robią wrażenie zarówno kiedy zwraca się uwagę na ich wygląd, jak i na odbijany przez nie obraz. Ponadto charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą trwałością.

Barwa światła

Zastosowane diody dają zimne światło, jeśli chodzi o podstawowe parametry prezentują się one w następujący sposób: zasilanie 230V, 50Hz, moc 7,6 W.

Inne opcje

Sprawdź także opcję luster 3d w formie kwadratu i prostokątu. Kliknij tutaj.

 

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Kształt

Oświetlenie

,

Krawędzie i dekoracje

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.