Lustro Okrągłe Wejherowo – fazowanie na sześcian

111.00  Cena brutto

Lustro Wejherowo zwraca uwagę głównie dzięki metodzie wykończenia. Jest to lustro okrągłe, które dzięki specjalnemu fazowaniu na obwodzie może stać się prawdziwą dekoracją łazienki.

Opis

Nietypowe krawędzie

Lustro okrągłe Wejherowo zwraca uwagę głównie za sprawą metody jego wykończenia. Jest to model, który dzięki specjalnemu fazowaniu na obwodzie może stać się prawdziwą dekoracją łazienki.

Dobre wymiary

Ponieważ nie jest to duże lustro (wymiary 58×58 cm), w związku z tym bez problemu powinno zmieścić się nad każdą umywalką i będzie jeszcze miejsce na oświetlenie w postaci kinkietów.

Łatwy montaż.

Lustra Wejherowo posiadają wieszak przyklejony do ich tylnej części, a dzięki temu montaż jest szybki i prosty, można wykonać go samodzielnie.

Lustro okrągłe – dekoracyjny charakter

Srebrne lustra Wejherowo robią wrażenie przede wszystkim na klientkach, którzy szukają przedmiotów mogących ozdobić ich dom czy mieszkanie – jednocześnie ładnych i funkcjonalnych. Propozycja ta charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością, dużą trwałością i solidnością, a poza tym ma niezwykle atrakcyjną cenę. Trzeba więc przyznać, że posiada sporo zalet.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Kształt

Oświetlenie

Krawędzie i dekoracje

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.