Lustro z półką i oświetleniem Radom 2

227.00  Cena brutto

Lustro z półką i oświetleniem Radom 2 powinno przypaść do gustu osobom, które lubią rozwiązania praktyczne oraz estetyczne, a jednocześnie niebanalne.

Opis

Atrakcyjne lustro z półką i oświetleniem

Lustro z półką i oświetleniem Radom 2 jest stylowe oraz praktyczne. Z jednej strony ma ciekawy wygląd, a ponadto posiada srebrny element ozdobny, który został naklejony pomiędzy kinkietami. Z drugiej strony natomiast jest wyposażone w oświetlenie i półkę.

Wielofunkcyjne lustro

Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup tego modelu nie będą już potrzebne dodatkowo takie elementy jak lampa łazienkowa nad lustro czy półka pod umywalkę. Z kolei wybierając szafki do łazienki można przeznaczyć je na coś innego niż przybory do mycia zębów.

Ciekawy kształt

Półokrągłe lustro Radom 2 z zaokrąglonymi dolnymi rogami, to bez wątpienia interesująca propozycja, którą wyróżnia również dość nietypowy kształt. Właśnie ze względu na niego, a także w związku z wyglądem kinkietów, prezentowane lustro najlepiej prezentuje się w łazienkach urządzonych w dość klasycznym stylu.

Przydatne informacje

Jeśli chodzi o najistotniejsze parametry lustra, to jego wymiary wynoszą 70×73 cm, zastosowano tu żarówki E14 – maksymalna moc 28W, zalecana wartość napięcia sieciowego to 230/50Hz. Poza tym lustro z półką i oświetleniem Radom 2 wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, w trwały i solidny sposób.

Inne możliwości

Sprawdź jeszcze drugą wersję tego lustra. Kliknij tutaj.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Dodatkowe wyposażenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.