Okrągłe lustro Zabrze z lusterkiem powiększającym

432.00  Cena brutto

Trzeba przyznać, że okrągłe lustro Zabrze jest bardzo oryginalne oraz niezwykle funkcjonalne. Powinno przypaść do gustu przede wszystkim paniom, które powinny docenić możliwość korzystania z dodatkowego lusterka.

Opis

Okrągłe lustro do łazienki

Okrągłe lustro łazienkowe Zabrze to z pewnością dość interesująca propozycja, tym bardziej jeśli posiada dodatkowe lusterko podświetlane, z 3-krotnym powiększeniem. Dzięki wspomnianemu lusterku można naprawdę dokładnie oczyścić cerę lub wykonać profesjonalny i precyzyjny makijaż. Każdej kobiecie powinno spodobać się takie rozwiązanie, które daje szansę na wypatrzenie nawet najmniejszych niedoskonałości urody oraz skuteczne ich zlikwidowanie.

Lustra Zabrze – nowoczesne i intrygujące

Lustra Zabrze prezentują się dość nietypowo, bo może zadziwiać zarówno ich kształt, jak i podświetlany element powiększający. Jeśli kogoś interesują lustra nowoczesne, a zarazem stylowe powinien zwrócić uwagę na ten model. Poza tym jak na tak ciekawe, trwałe i solidne lustro cena jest naprawdę atrakcyjna.

Wymiary

Wysokiej jakości okrągłe lustro Zabrze sprzedawane jest w rozmiarze 70×70 cm.

Parametry

Stosowane jest w nich obwodowe podświetlenie w postaci diod LED o mocy 7,2W i zimnej barwie światła, zasilanie 230V/50Hz.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Dodatkowe wyposażenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.