Przemyśl – lustro fala

103.00  Cena brutto

Jeśli ktoś szuka oryginalnego lustra do przedpokoju może zdecydować się na model 3D, propozycję w jakiejś niezwykłej ramie albo właśnie model Przemyśl – jest to lustro fala.

Opis

Niebanalne i efektowne lustro fala

Model Przemyśl ma naprawdę niezwykły kształt – to lustro fala o szlifowanych krawędziach. Zdecydowanie należy określić je jako dekoracyjne.

Lustra do przedpokoju, sypialni lub łazienki

Lustra Przemyśl zwykle pasują najbardziej do przedpokoju, ale to nie jedyna możliwość. Sprawdzą się również jako lustra do sypialni lub do łazienki. Jeśli tylko pasują do całej aranżacji, to nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby umieścić je w którymś z tych pomieszczeń.

Wymiary

Osoby, które chcą mieć duże lustro na ścianę również mogą rozważyć nabycie tego właśnie modelu, bo jego wymiary to 27×152 cm, w związku z tym można się w nim zobaczyć w całości.

Sposób montażu

Prezentowane lustro fala posiada wieszaki znacznie ułatwiające jego montaż. Poza tym można je zawiesić w pionie lub w poziomie.

Solidne wykonanie i atrakcyjna cena

Lustra Przemyśl są trwałe i solidne, a na dodatek mają bardzo atrakcyjną cenę. Biorąc pod uwagę ich ciekawy wygląd zauważane są przede wszystkim przez panie, które jednak powinny bez problemu przekonać do nich również swoich mężów lub partnerów.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.