Świętochłowice – lustra do pokoju, przedpokoju lub łazienki

262.00  Cena brutto

Lustro do pokoju, przedpokoju lub łazienki Świętochłowice ma owalny kształt, ale umieszczono je na prostokątnym podkładzie. Pozycja ta jest solidna i trwała. Powinna przypaść do gustu przede wszystkim osobom, które wolą raczej klasyczne aranżacje.

Opis

Lustra do pokoju, przedpokoju lub łazienki

Gdzie najlepiej umieścić prezentowany model? Świętochłowice można potraktować zarówno jako lustra do pokoju, jak i do przedpokoju czy łazienki. Ich dużą zaletą jest to, że można wybrać taką opcję, która będzie pasowała do danego wnętrza zarówno pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym.

Kształt – owalny czy prostokątny?

Owalne, srebrne lustro naklejane na brązowy lub grafitowy spód, to bardzo interesująca kompozycja. Z daleka wygląda jak stylowe lustro w ramie.

Estetyczne i bezpieczne wykończenie

Na szczególną uwagę zasługuje bardzo precyzyjny i estetyczny sposób wykończenia, który jest jednocześnie bezpieczny, co jest bardzo ważne w przypadku braku ramy.

Wymiary i montaż

Lustra Świętochłowice dostępne są w wymiarach 65×90 cm. Co ciekawe można zawiesić je w pionie i w poziomie. Posiadają wieszaki, dzięki którym łatwo oraz szybko wykonuje się samodzielny montaż – bez względu na to czy model ten ma służyć jako lustro do pokoju, przedpokoju czy do łazienki.

Dodatkowe informacje

Szerokość

Wysokość

Krawędzie i dekoracje

Kształt

Oświetlenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.